Святкування двохріччя РЦ «Допоможи собі сам»

Дорогі друзі! В неділю 21 травня команда Реабілітаційного центру #ПомогиСебеСам відзначила 2-х річчя своєї роботи в Pizza Veterano, просякнутому духом патріотизму, братерства та смачнішої піци, професійно приготовленої піцайолм-віртуозам Богданом Наривським Богдан Владимирович, Станислав Пасечник, від різноманітності якої очі розбігалися по меню, де її більш ніж 12 видів!
Святковий концерт відкрив гурт “DE Libertate”, керівник якого і наш співробітник Виталий Брижа сам пише пісні і грає на бас-гітарі зі своїм колективом Миколаєм, Ангеліною, Олександром з Підгороднього. Пісні патріотичні, створені на берегах Дніпра про наш Дніпровський край.
Свято з нами розділили і неймовірно прикрасили наші друзі харків’яни, привезені Юрий Тригуб — гурт «Папа КАРЛО», Борис Севастьянов (Boris Sevastyanov), відомий харківський музикант, композитор та аранжувальник, автор пісні «Грады, Буки — Гады, Суки»; Люцина Хворост Lucyna Khvorost — поетка, журналістка, співачка ретро-шансоньє, яка своїм ніжним голосом та змістом пісень зачарувала до серцевої аритмії 🙂
З величеную купою подаруків до нас завітала з Київа Вера шевченко — волонтер з “Психологічної кризової служби”. Подарунки душевні яскраві Прикраси з кераміки ручної роботи справжні витвори мистецтва, гарні як на око так і на дотик.
Наші партнери-волонтери і просто чудові дівчата Наталья Злыгостева (Nataly Zlygosteva), Марина Давидова, Ольга Коринчук (Olga Korinchuk), Татьяна Ермолаева подарували кавоварку та чудову скриньку для чаю, щоб полегшити роботу наших адміністраторів, котрі поять всіх подопічних смачною кавою та чаєм. А те, що скринька розписана власноруч Ольгою та її картина додає душі до смаку напоїв.
Директор ГО “Форпост” Олена Подолян Elena Podolyan та @Волонтеры Днипра — Майя Норкина і Ірина Потьомкіна Irina Potiomkina теж долучилися до нашої команди в цей день.
Привітати нас зі святом прийшли наші подопічні Олексій Корж — голова правління ГО “Національна дія”; Олег Чистопольцев — громадський активіст, прихильник здорового способу життя; В’ячеслав Чеплухін; Андрей Кишман​; Александр Полторацкий (Sashka Poltoracki); Сергей Сергей (Sergey Sergio).
Керівник Реабілітаційного центру Сергей Куршаков (Sergiy Kurshakov) навів декілька цифр, які об’єктивно показують роботу проведену командою ПСС за два роки діяльності. А це майже 1300 підопічних бійців АТО і членів їх родин, яким зроблено 7500 різноманітних оздоровчих сеансів мануальної терапії, фізіотерапії, ЛФК та інш. А якщо до цього приєднати тренування в басейни Метеор і Медичної академії та заняття в спортивних секціях, то виходить повноцінний цикл постійної (а не курсами 15-20 днів на рік) оздоровчої реабілітації для наших подопічних, в результаті якої вони повертаються до повноцінного життя і навіть беруть участь і перемагають у змаганнях Ігри Героїв та Invictus Games: Team Ukraine.
Свято вдалося, всі були в захваті від дружньої атмосфери і смачних страв Pizza Veterano. Настрій, зіпсований нахабною крадіжкою на нашому будівництві нового приміщення РЦ, яка трапилась в день нашого другого народження 16 травня, значно покращився і посилив впевненність, що ми робимо дуже гарну і потрібну справу. Все буде добре і наступне трирічча будемо зустрічати в новому будинку Реабілітаційного центру!
Дякуємо всім за привітання та підтримку нашої команди!

comments powered by HyperComments
EN RU UK