СМИ О НАС: Ветеран АТО у Дніпрі створив центр реабілітації для учасників бойових дій

Ветеран війни на Донбасі, підприємець Сергій Куршаков створив у Дніпрі центр реабілітації для ветеранів АТО «Допоможи собі сам»

Ми зв’язалися з Сергієм скайпом і розпитали в нього деталі роботи його реабілітаційного центру. Наталя Соколенко: Чому у вас виникла така ідея – створення центру реабілітації для ветеранів АТО?

Наталя Соколенко: Чому у вас виникла така ідея – створення центру реабілітації для ветеранів АТО?

Сергій Куршаков: У 2014-му році я залишив свою підприємницьку справу і пішов захищати свою країну від агресії. В тому ж році я був поранений, і після багатьох операцій я перейшов до помірної реабілітації, коли потрібно було вже перебувати не в лікарнях. Тут я зрозумів, що у Дніпрі тих спеціалістів, котрі могли добре займатися справою реабілітації, дуже мало. Я їх вишукував по різних кутках міста, а у 2015-му році ми з дружиною шукали таких спеціалістів вже для моїх побратимів. Так ми вирішили, що пора шукати їх не для до одиночних людей, а скласти все до купи і зробити єдиний проект, тому ми і відкрили центр реабілітації у 2015-му році.

Наталя Соколенко: Поговорімо про назву центру. Для чого приходити до вас, коли одразу на дверях написано «Допоможи собі сам».

Сергій Куршаков: Моя історія реабілітації довга. Я був на лікуванні в Ізраїлі, вивчав реабілітацію в Польщі, Німеччині, перебував на реабілітації в Україні, і зрозумів, що здоров’я людини більше залежить від самої людини. А далі вже допомога спеціалістів, які можуть навчити, підказати, як робити ті чи інші процедури. Тому я впевнений, що назва відповідає дійсності. Хочеш відновлюватися – звертайся, ми допоможемо, не хочеш – жоден спеціаліст тобі не допоможе.

Наталя Соколенко: Які у вас є спеціалісти і чи тільки ветеранів АТО ви приймаєте?

Сергій Куршаков: Наш напрямок – це опорно-руховий апарат і контузія та неврози, те, що пов’язано з нервовою системою. Ми знайшли декілька унікальних методик, з якими ми працюємо, і стандартні, з якими працюють всі інші лікарні. В нас є спеціалісти з мануальної терапії, вакуумно-остапетичної терапії, також ми винайшли унікальну терапію, яка добре спрацьовує при контузіях та неврозах, коли наші бійці не сплять ночами або мають інші розлади.

Перший рік ми займалися тільки ветеранам АТО, згодом ми вже почали надавати ті ж самі послуги всім, хто бажає, але надаємо їх за гроші. І ці гроші використовуємо на реабілітацію учасників бойових дій, адже для них процедури в нашому центрі безкоштовні.

Василь Шандро: Як з вами контактувати?

Сергій Куршаков: Можна знайти в інтернеті наш реабілітаційний центр, а також відповідна сторінка на Фейсбуці. Там ви зможете знайти наш телефон – 095-28-000-98.

Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/programs/svoyimyrukamy/veteran-ato-u-dnipri-stvoryv-centr-reabilitaciyi-dlya-uchasnykiv-boyovyh-diy

comments powered by HyperComments
EN RU UK